METODA RESPIROFONOTERAPII

To terapia głosu i harmonii oddechowej.
Nieinwazyjna metoda, która przez ćwiczenia akustyczne, oddechowe i fonujące pozwala rozwijać i utrzymać zdrowy głos.
Pomaga w leczeniu głosu chorego i dysfunkcyjnego. Terapia wpływa ponadto na poprawę funkcjonowania układu oddechowego i układu krążenia, dotlenienia mózgu, działa wspomagająco w terapii psychologicznej wobec stanów nerwicowych, lękowych oraz w leczeniu zaburzeń snu i koncentracji.

DLA KOGO?

Kurs RESPIROFONOTERAPII polecam zwłaszcza osobom śpiewającym i pracującym głosem, a także wszystkim, które chcą się nim zachwycić…

Dzięki kontaktowi z Trenerką, która nie tylko artystycznie posługuje się głosem, ale budzi radość odkrywania ich możliwości, w ich własnym, niepowtarzalnym tempie. Jestem  trenerką doświadczoną, otwartą, pełną życia. Zachęcam do podążania ku rozwojowi osobistemu, budowania kariery. Uczę jak dzięki prawidłowej emisji, artykulacji i oddechowi chronić aparat mowy.

Wiedza i umiejętności czerpane z kursu pomogą zarówno osobom początkującym jak i tym, którzy pragną poprawić lub naprawić swoją technikę, a nawet rehabilitować swój głos. Elementy relaksacji, dotlenienie, śpiew, piękna mowa dają niesamowitą przyjemność, pomagają w odczuwaniu swego ciała, uwalniają emocje.